zgrzewarka próżniowa do żywności | 320600

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zgrzewarka próżniowa to niezwykle przydatne urządzenie kuchenne dzięki, któremu możesz przechowywać żywność przez dłuższy czas, zaoszczędzić pieniądze lub przygotować dojrzewające wędliny czy sery. Zalety tego produktu docenisz zwłaszcza po świętach i imprezach kiedy to zostaje nam dużo jedzenia, które dzięki zgrzewarce próżniowej zachowa swoją świeżość.

  • Niezastąpiona w kuchni - zgrzewarka próżniowa do żywności to wielofunkcyjne urządzenie pozwalające Ci nie tylko na przedłużanie świeżości jedzenia, ale także przygotowywania je pod gotowanie sous-vide oraz zgrzewanie woreczków. Zgrzewarka sprawdzi się również podczas przygotowywania wędlin dojrzewających.
  • Dłuższa świeżość Twojej żywności - Pakowanie próżniowe pozwala na wydłużenie okresu trwałości produktów spożywczych, hamuje rozwój bakterii tlenowych oraz zabezpiecza przed zmianą wilgotności i przenikaniem aromatów.​
  • W zestawie z folią i dodatkową uszczelką - wybierając nasz produkt, oprócz samego urządzenia otrzymujesz również folię do pakowania próżniowego o długości 3 metrów oraz zapasową uszczelkę!
  • Prosta w obsłudze - zgrzewarka posiada kolorowe diody LED oraz 3 przyciski: zgrzewania, stop oraz odsysania i zgrzewania, dzięki czemu jest dziecinnie prosta, intuicyjna i szybka w obsłudze! Wyposażona jest również w poręczny nożyk ułatwiający równe obcięcie folii!
  • W trosce o środowisko - wykorzystując pakowanie próżniowe lepiej i łatwiej planować zakupy, a także zarządzać posiadaną już żywnością, co z biegiem czasu wpływa na większą oszczędność pieniędzy. Nie marnuj! Dbaj o środowisko i szanuj swoją planetę oraz portfel minimalizując ilość wyrzucanej żywności!​

folia do zgrzewarki: 712020 

Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl