świece | świeczniki | olejki

Jako hurtownia świec, świeczników i olejków zapachowych, zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy zajmujące się sprzedażą detaliczną takich produktów. W naszej ofercie znajdują się także artykuły dla sklepów z artykułami przeznaczonymi na cmentarz lub dla placówek handlowych, które takie produkty wprowadzają do sprzedaży sezonowo. Do zakupów zachęcamy również klientów indywidualnych, zastrzegając, że minimalna kwota zamówienia w HORST to 100 zł netto.

Wkłady do zniczy: hurt

Hurt wkładów do zniczy to oferta atrakcyjna przede wszystkim dla tych, którzy planują ich dalszą odsprzedaż. W naszej hurtowni świec i wkładów zakupy są opłacalne, ponieważ oferujemy wygodną dostawę zamówienia na terenie całej Polski i atrakcyjne rabaty ilościowe. Już przy zamówieniach na kwotę 300 zł netto naliczamy zniżkę w
wysokości 3%. Hurt wkładów do zniczy to oferta, na którą warto postawić przed 1 listopada, nawet jeśli na co dzień prowadzimy sprzedaż innego rodzaju asortymentu, bo daje możliwość zwiększenia zysków ze sprzedaży.

Hurtownia świec

W naszej hurtowni świec klienci mają duży wybór tych produktów w różnych rozmiarach i kolorach. Mamy zarówno klasyczne dekoracyjne świece, które można umieścić w salonie, jak i takie, które będą idealną dekoracją stołu na romantyczną kolację. Nie brakuje u nas także świec świątecznych, np. z napisem „Wesołego Alleluja” lub w kształcie jajka. Oferujemy też świece zapachowe oraz akcesoria takie jak podstawki i stroiki pod świece.

Hurtownia świeczników

Szukając hurtowni świeczników, warto zainteresować się ofertą HORST. Oferujemy m.in. świeczniki szklane, plastikowe, metalowe lub adwentowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się też dostępne u nas świeczniki w kształcie domków, kwiatów lub figurek religijnych. Ciekawą propozycją w naszej hurtowni świeczników jest także świecznik-wazon z dwóch części, z których górna może służyć jako świecznik, a dolna jako wazon lub na odwrót. To dodatek, który z pewnością przypadnie go gustu kochających rzeczy piękne i praktyczne jednocześnie.

Hurtownia olejków

Wszyscy, którzy cenią uzdrawiającą moc zapachów, z pewnością będą zainteresowani ofertą olejków hurtowni HORST. Oferujemy ogromny wybór olejków, patyczków i podgrzewaczy w wielu uwielbianych, intensywnych zapachach, np. aromat pierników, zapach sosny, pomarańczy, kawy albo cynamonu. Mamy też kominki ceramiczne na olejki zapachowe, które zapewnią powolne uwalnianie się zapachu i będą świetną dekoracją wnętrza. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań i życzymy udanych zakupów.

  • nowość
Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl