Hurtownia galanterii damskiej i dodatków

Jako hurtownia galanterii oferujemy liczne produkty przeznaczone do przechowywania pieniędzy, okularów, kosmetyków czy innych drobiazgów. Jesteśmy stałym dostawcą dla wielu sklepów prowadzących sprzedaż portfeli, pasków, parasoli, toreb czy etui na okulary. Minimalna wartość zamówienia na naszej stronie internetowej wynosi 100 zł netto. Zapraszamy do zakupów wszystkie osoby zainteresowane zakupem hurtowym.

HORST – sprawdzona hurtownia galanterii

HORST to partner w biznesie dla wielu placówek zajmujących się sprzedażą artykułów galanteryjnych. Mamy szeroką i bardzo zróżnicowaną ofertę, którą można zainteresować klientów w każdym wieku. Zaliczają się do niej między innymi atrakcyjnie wyglądające portfeliki dla dzieci, przeciwsłoneczne okulary dziecięce, eleganckie portmonetki dla kobiet czy etui na okulary, które sprawdzi się doskonale jako prezent dla babci lub dziadka ze względu na umieszczony na nim miły napis. Oferujemy także takie akcesoria jak czyściki do okularów. Oto najpopularniejsze rodzaje produktów dostępne w naszej hurtowni galanterii:

Galanteria hurt

Hurtowe zamówienia galanterii są najbardziej opłacalne dla firm ze względu na oferowane przez nas atrakcyjne ceny oraz możliwość uzyskania rabatu. Oprócz niskich cen zapewniamy także przyjazną obsługę oraz szybką realizację zleceń. Opusty cen obowiązują już przy zamówieniach na kwotę 300 zł netto. Warto jednak mieć na względzie to, że im wyższa jest wartość koszyka, tym większy będzie rabat. Przy zakupach o wartości powyżej 4000 zł netto ustalamy rabat indywidualny, sięgający zwykle kilkunastu procent. Zakupy w hurtowni galanterii online to wygodny sposób na uzupełnienie sklepowych zapasów – bez konieczności dojazdu i samodzielnego organizowania transportu. Można dowolnie łączyć zamówienia na produkty z różnych kategorii. Zapraszamy do zakupów!

  • nowość
  • nowość
parasolka długa
parasolka długa
Producent: EM&EM
Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl