Komunia Święta

Pierwsza komunia to szczególny dzień w życiu dziecka, który wymaga wyjątkowej oprawy. Hurtownia HORST jest miejscem, w którym w atrakcyjnych cenach można nabyć duże ilości ozdób tematycznych związanych z tym wyjątkowym dniem. Jesteśmy nastawieni na sprzedaż hurtową, dlatego zapraszamy do kontaktu i składania zamówień wszystkie osoby zainteresowane zakupem dużej liczby towarów. Już teraz zapoznaj się z szeroką ofertą ozdób komunijnych hurtowni HORST.

Eleganckie ozdoby komunijne – hurtownia

Hurtowa sprzedaż dekoracji komunijnych i akcesoriów związanych z tą okazją jest prowadzona głównie z myślą o sklepach z dewocjonaliami, dekoratorach kościelnych, organizatorach przyjęć komunijnych, a nawet grupach rodziców, których pociechy szykują się na ten wyjątkowy dzień. Warto zatem wiedzieć, że zakupy w naszej hurtowni są opłacalne – nie tylko ze względu na niskie ceny, ale także bardzo rozbudowaną ofertę oraz atrakcyjne rabaty ilościowe.

Jeśli chodzi o ozdoby komunijne, hurtownia HORST może zaoferować szeroką gamę produktów – począwszy od artykułów potrzebnych do udekorowania stołu, a zakończywszy na takich akcesoriach jak:

  • odświętne serwetki;
  • białe obrusy;
  • balony i banery komunijne przeznaczone do zawieszenia na ścianie;
  • materiały niezbędne do przygotowania ślicznych stroików komunijnych;
  • ozdobne gałązki czy różyczki atłasowe w różnych kolorach.

Ozdoby na komunię – hurtownia HORST

Oferta ozdób na komunię hurtowni HORST jest bardzo rozbudowana. Oprócz wspomnianych wcześniej towarów można w niej znaleźć między innymi albumy, foto ramki czy karnety. Doskonałą pamiątką tego wyjątkowego dnia będą figurki aniołków, które można postawić w widocznym miejscu lub obrazy religijne przedstawiające Anioła Stróża czy Matkę Boską, które rodzice mogą powiesić w pokoju dziecka. Warto też pamiętać, że nasza oferta ozdób na pierwszą komunię jest regularnie aktualizowana – zwłaszcza przed nadchodzącym sezonem komunijnym. Jeżeli w obecnej chwili nie dysponujemy produktem, którego poszukujesz, zajrzyj do nas za jakiś czas.

Hurt dekoracji komunijnych – sposób na oszczędność

W swojej ofercie ozdób komunijnych hurtownia HORST ma także wiele produktów, które sprawdzą się znakomicie jako podziękowanie dla rodziny i pozostałych gości przybyłych na tę ważną uroczystość. Dużą popularnością cieszą się między innymi eleganckie filiżanki z napisem „Dziękuję Matko Chrzestna”. Dobrym wyborem będą także czekolady w specjalnym odświętnym opakowaniu z motywem komunijnym. Warto również pamiętać o pudełkach na ciasto. Jeżeli po skończonej uroczystości wiele słodkości zostanie na stole, można będzie je zapakować w ozdobne opakowania i wręczyć gościom na pożegnanie.

Zakup hurtowy dekoracji komunijnych to sposób, by wiele zyskać. Dokonując u nas zamówienia na kwotę minimum 300 zł netto, można sobie zapewnić atrakcyjny rabat. Warto łączyć produkty z różnych kategorii, aby zwiększyć wartość zamówienia i otrzymać jeszcze większy opust. Ponadto zamówienia na kwotę minimum 230 zł netto są dostarczane na nasz koszt. Zapraszamy do zakupów! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl