inne

W tej kategorii produktów znajdują się między innymi zapalniczki, pojemniki oraz reklamówki. To oferta skierowana głównie do właścicieli obiektów handlowych, które wykorzystują tego typu akcesoria w swojej codziennej pracy lub prowadzą ich dalszą odsprzedaż. Jako hurtownia reklamówek oraz innych podobnych artykułów zapewniamy atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji zamówienia i wysoką jakość produktów.

HORST – hurtownia reklamówek i nie tylko

Wśród produktów dostępnych w tej kategorii znalazły się między innymi popularne wśród nabywców reklamówki. Dostępne sąróżne rodzajetych produktów – w tym:

  • kolorowe reklamówki foliowe;
  • reklamówki z uchwytem;
  • grube reklamówki HDPE;
  • reklamówki typu zrywki;
  • reklamówki z grafikami świątecznymi.

Nasza hurtownia reklamówek dostarcza wspomniane wyżej produkty zarówno do dużych supermarketów, jak i mniejszych osiedlowych sklepów, chcących zapewnić swoim klientom wygodne i niedrogie torby do pakowania zakupów. Oferowane torebki typu zrywki sprawdzają się doskonale przy sprzedaży drobnych produktów na wagę – na przykład cukierków, orzechów czy owoców. Z kolei w nieco bardziej wytrzymałe modele z powodzeniem można zapakować leki czy innego rodzaju przedmioty sprzedawane klientom. Najmocniejsze reklamówki, wykonane z tworzywa HDPE o grubości 30 mikronów, nadają się natomiast do pakowania nawet ciężkich zakupów. Wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Reklamówki – hurtowa sprzedaż

Złożenie hurtowego zamówienia na wybrane reklamówki to znakomity sposób na zapewnienie sobie odpowiedniego zapasu tych akcesoriów w bardzo przystępnej cenie. Hurtowy zakup dokonywany na stronie internetowej horstsc.pl to także możliwość otrzymania atrakcyjnych rabatów. Wystarczy, że kwota zamówienia przekroczy 300 zł netto, a automatycznie naliczymy 3% zniżki. Wraz z kolejnymi progami cenowymi wielkość rabatu może się zwiększać. Wszystkie szczegóły na ten temat można znaleźć w regulaminie sklepu. Zakup hurtowy reklamówek wiąże się z oszczędnością. W skład zamówienia mogą także wchodzić inne towary oferowane na naszej stronie. Warunkiem koniecznym jest jednak to, by wartość koszyka wynosiła minimum 100 zł netto. Zapraszamy!

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl