Wykaz platform do integracji z naszą hurtownią

Poniżej wykaz PLATFORM  za pośrednictwem których możecie Państwo dokonać integracji z naszą hurtownią B2B i w prosty sposób umieścić ponad ok.30 tyś produktów w swoim sklepie.

Polecamy oprogramowanie BaseLinker w którym po utworzeniu magazynu można wystawiać aukcje Allegro , Ebay ,itp. a zarządzanie aukcjami jest w pełni automatyczne (ceny same sie zmienią lub aukcja zakończy gdy stan magazynowy będzie zerowy itp.)

Dodatkowo udostępniamy plik XML , CSV na naszej stronie internetowej.


Pomożemy w szybki i łatwy sposób dodać produkty do Twojej oferty. Może to być import za pomocą pliku xml, csv lub korzystając z możliwości zewnętrznych platform integrujących hurtownie ze sklepami.

Co kilka godzin generujemy plik xml w którym są informacje na temat dostępności i ceny produktów. Twój system lub sklep powinien pobierać taki plik i automatycznie aktualizować informacje.

Automatyzacja wymiany danych między horstsc.pl a Twoim sklepem lub platformą sprzedażową jest niezbędna aby aktualizować dane dotyczące produktów, cen produktów i ilości produktów w magazynach.

Częsta aktualizacja dostępnej do sprzedaży ilości produktów jest podstawową rzeczą aby uniknąć niezrealizowanych zamówień.

Nie muszą Państwo koniecznie korzystać z platform integracyjnych aby aktualizować dane produktów w swoim sklepie , można pobierać dane o produktach bezpośrednio z naszych plików xml lub csv o ile Państwa sklep lub platforma sprzedażowa posiada możliwość automatycznego pobierania danych z plików i aktualizacji danych. link do pliku XML jest dostępny w panelu "moje konto" , następnie "edycja profilu" , link pod "dodatkowe informacje"

Jeśli korzystacie Państwo z platformy do integracji , której nie ma na liście to prosimy o kontakt z nami oraz z dostawcą swojego oprogramowania sklepu , a na pewno uda się przygotować taką integrację.

Nie pobieramy opłaty za udostępnienie i aktualizację plików xml i csv w celu integracji na potrzeby sprzedaży z naszą hurtownią.

 LOGO

 

                           Apilo

 

Automatyczna integracja sklepu z hurtownią - Dropshipping

Baselinker

Zintegruj naszą hurtownię z systemem Baselinker  i w ciągu jednego dnia możesz rozpocząć sprzedaż ok. 30 tys. produktów np: na allegro, ebay, amazon, olx, google shopping, gruper, morele, ceneo, arena, groupon itp.
    BaseLinker umożliwia natychmiastową integrację z bazą produktową naszej hurtowni (przy podłączeniu pliku XML nie jest potrzebna wiedza programistyczna).

https://baselinker.com/pl-PL/integracje/horstsc/


Pierwszy miesiąc za darmo

Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl