Hurtownia chemii gospodarczej

Nasza oferta jest skierowana do firm zainteresowanych zakupem środków czystości. Jako hurtownia chemii gospodarczej oferujemy takie produkty jak chemia do WC, mydła, odświeżacze powietrza, płyny do kąpieli, proszki do prania czy preparaty owadobójcze. Jesteśmy stałym dostawcą dla wielu sklepów, marketów, firm sprzątających, a także wielkopowierzchniowych obiektów usługowych, handlowych i biurowych, które zatrudniają własny serwis sprzątający i zaopatrują go w niezbędne do pracy środki.

Środki czystości hurt – wysoka jakość, niska cena

Dbanie o czystość pomieszczeń to ważna sprawa – zarówno dla komfortu, jak i zdrowia przebywających w nich osób. Nie może się to jednak odbywać bez odpowiednich środków czystości. Na naszej stronie można złożyć zamówienie hurtowe, tym samym korzystając z atrakcyjnej ceny produktów. Oferujemy wiele popularnych produktów od sprawdzonych producentów – na przykład mleczko czyszczące Cif czy spray Cillit Bang na kamień i brud. W asortymencie hurtowni chemii gospodarczej HORST znajduje się także wiele specjalistycznych produktów – na przykład kleje, pasty i impregnaty do butów, chętnie nabywane są przez sklepy obuwnicze. Z kolei firmy realizujące usługi z zakresu czyszczenia nagrobków mogą zainteresować dostępne w naszej hurtowni spraye myjące do powierzchni z kamienia polerowanego. Oprócz chemii gospodarczej oferujemy także akcesoria do sprzątania – w tym wiadra z wyciskaczem czy ręczniki papierowe.

Zamówienia hurtowe – chemia gospodarcza

Jeśli chodzi o chemię gospodarczą, hurtownia HORST oferuje wszystkie najpotrzebniejsze środki czystości. Dostępne produkty pozwolą zadbać o należytą higienę w każdym pomieszczeniu. Oto główne rodzaje produktów z tej kategorii:

W naszym asortymencie znajdują się także mydła, płyny oraz sole do kąpieli. Te ostatnie wykazują szereg właściwości prozdrowotnych i pomagają się odprężyć. Należy też pamiętać, że w naszej hurtowni chemia gospodarcza jest regularnie uzupełniana o nowe produkty, dlatego warto na bieżąco śledzić ofertę.

Chemia gospodarcza – hurtownia HORST

Hurtowy zakup chemii gospodarczej to doskonała decyzja w przypadku firm, które mają duże zapotrzebowanie na środki czystości i poszukują źródła oszczędności. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz dodatkowe rabaty w zależności od wielkości zamówienia. W naszym asortymencie znajduje się wiele produktów przydatnych na co dzień – w tym sól i tabletki do zmywarki, odplamiacze do tkanin czy odtłuszczacze. Warunkiem sprzedaży jest jedynie to, aby wartość zamówienia nie była niższa niż 100 zł netto, przy czym istnieje możliwość łączenia zamówień produktów z różnych kategorii. Zapraszamy do zakupów!

insect spray 300ml
insect spray 300ml
Producent: BROS
  • nowość
  • nowość
Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl