zmechanizowane

Oferta dostępna w tej kategorii jest dedykowana głównie właścicielom sklepów z urządzeniami AGD oraz z akcesoriami do włosów lub paznokci, którzy pragną nawiązać współpracę ze sprawdzoną hurtownią, oferującą przejrzyste i atrakcyjne warunki sprzedaży. Dostępne tutaj urządzenia mogą być przydatne również dla klientów indywidualnych, ale przypominamy, że minimalna kwota zamówienia w naszym sklepie wynosi 100 zł netto.

Hurt – elektronika

Hurt (elektroniki) to forma zakupu, która jest najkorzystniejsza dla właścicieli sklepów z tego rodzaju produktami. Nabycie dużych ilości towarów pozwoli nie tylko uzupełnić zapasy magazynowe na dłuższy czas, ale i zyskać atrakcyjne rabaty. W hurtowni elektroniki HORST zapewniamy zniżki wynoszące od 3 do 9% wartości zakupów, a klientów dokonujących zamówień na kwotę powyżej 4000 zł netto zapraszamy na rozmowę celem ustalenia indywidualnego rabatu.

W hurtowni elektroniki HORST zapewniamy także bezpłatną dostawę w przypadku zamówień od 230 zł netto. Towar może zostać dostarczony w dowolne miejsce na terenie Polski, a czas dostawy wynosi zwykle 2 dni robocze. Paczki zawierające elektronikę są skrupulatnie zabezpieczane na czas transportu, dlatego nie trzeba obawiać się o ich uszkodzenie w dostawie.

Hurtownia elektroniki

W naszej hurtowni elektroniki jest dostępnych wiele różnorodnych urządzeń, w tym m.in.:

  • urządzenia do włosów – suszarki, falownice, maszynki do strzyżenia,
  • frezarki do paznokci,
  • golarki do ubrań,
  • wentylatory,
  • wagi elektroniczne,
  • szatkownice,
  • żelazka.

Tak szeroki asortyment sprawia, że ofertą naszej hurtowni są zainteresowane nie tylko sklepy, ale i biura, zakłady fryzjerskie i osoby prywatne, poszukujące jakościowych sprzętów do użytku domowego w atrakcyjnej cenie. Do skorzystania z oferty zachęca również to, że zapewniamy możliwość zwrócenia zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty jego dostarczenia.

Elektronika – hurtownia

Stawiamy na jakość, dlatego urządzenia dostępne w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych producentów. Gwarantuje to wysoką jakość i bezpieczeństwo ich użytkowania, a także funkcjonalność.

Warto wiedzieć, że nasza oferta hurtu elektroniki jest regularnie poszerzana o nowe przydatne urządzenia. Wiele popularnych sprzętów można znaleźć też w kategorii głównej – urządzenia AGD. Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań czekamy na telefon lub e-mail (nasze dane kontaktowe są podane na samej górze strony).

Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl