słuchawki bezprzewodowe bluetooth f9 tws powerbank

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Jeżeli jesteś osobą aktywną, uprawiasz sport, cenisz sobie wygodę oraz jakość dźwięku - słuchawki są przeznaczone właśnie dla Ciebie. Dzięki tym bezprzewodowym słuchawkom pozbędziesz się plączących kabli, które przeszkadzają podczas słuchania muzyki lub rozmowy. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów. Zastosowanie technologii bezprzewodowego ładowania zwiększa komfort użytkowania.

Wygodny powerbank pozwala przechowywać słuchawki, zabezpieczając przed zgubieniem oraz doładowuje je. Można używać jednej słuchawki (lewej) lub obu jednocześnie. Zestaw jest kompatybilny z większością urządzeń Bluetooth, TWS, współpracuje z systemami Windows, Android i iOS.

ZASTOSOWANIE:

✅ Podczas biegania

✅ Na rowerze

✅ Spacerze

✅ Siłowni

✅ W czasie odpoczynku Najnowsza technologia pozwala naładować słuchawki szybko i wygodnie. Powerbank posłuży nam również do naładowania naszego telefonu jeżeli była by taka potrzeba. Słuchawki są na tyle wygodne, że możemy odejść od telefonu nawet na 10 metrów, a i tak możemy słuchać nadal muzyki lub prowadzić rozmowę dzięki temu, że w słuchawce jest wbudowany jest mikrofon.

PODŁĄCZENIE / PAROWANIE SŁUCHAWEK:

 

Włącz bluetooth. Przytrzymaj dłużej oba przyciski słuchawek, kiedy się włączą należy wybrać  w telefonie F9 i połączyć się ze słuchawkami, gotowe!

 

Słuchawki nie posiadają żadnych zbędnych przycisków działają na zasadzie dotyku.

 

SŁUCHANIE MUZYKI:

 

✅ Lewa słuchawka - dwukrotne przyciśniecie następna piosenka

 

✅ Lewa słuchawka - trzykrotne dotknięcie głośniej

 

✅ Prawa słuchawka - dwukrotne przyciśniecie cofnięcie utworu

 

✅ Prawa słuchawka - trzykrotne dotknięcie ciszej

 

✅ Pauza/ Play - jednokrotny dotyk

 

Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl