miska emaliowana 24cm CUBQ 131 PRYM

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Miska emaliowana to bardzo uniwersalne, praktyczne i łatwe do czyszczenia naczynie, które sprawdzi się w każdej kuchni. To połączenie uwielbianej i cenionej od pokoleń emalii z wysoką funkcjonalnością oraz walorami dekoracyjnymi. W kolorze kremowym z kwiatową grafiką na dnie i ciemnym rantem.

Miska wykonana została z wysokiej jakości stali węglowej, którą obustronnie pokryto emaliowaną powłoką. Zalet emalii jest wiele ale najważniejsze z nich to że jest bezpieczna w kontakcie z żywnością, trwała, odporna na zarysowania, wysokie temperatury i chroni przed rdzą. Emalia tworzy na powierzchni naczyń antyalergiczną powłokę, która nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji, nie wchodzi w reakcję z przygotowywaną w nich żywnością oraz nie zmienia smaku czy zapachu potraw. W takich naczyniach spokojnie można przechowywać jedzenie bez obaw o walory smakowe. Dzięki idealnej gładkości emaliowana powłoka jest łatwa w czyszczeniu i bardzo higieniczna - nie zatrzymuje zabrudzeń i drobnoustrojów na powierzchni. 

Miska emaliowana to uniwersalne naczynie o szerokim zastosowaniu zarówno w naszych domach jak i lokalach gastronomicznych. Znakomicie sprawdzi się podczas przygotowywania posiłków - można użyć ją do mieszania i serwowania sałatek, surówek, wyrobimy w niej ciasto, wymieszamy farsz, zamarynujemy mięso. W niej bez obaw przechowamy produkty w lodówce, które później posłużą jako składniki wielu dań. Miska świetnie sprawdzi się zarówno w domu jaki i podczas przyjęć w ogrodzie, na działce albo podczas pikniku.

Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl