latarka akumulatorowa LED COB szperacz g509

5c9b571d1e344a92bec05d4b96f59c88.jpg
  • nowość
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

WODOODPORNA LATARKA AKUMULATOROWA LED

Latarka została przeznaczona do różnego typu użytkowania. Niewielkie rozmiary pozwolą zabrać ją wszędzie gdzie potrzeba. W razie braku prądu doświetlisz swój dom czy garaż. Zabierz latarkę na wycieczki!
 
Leśne wędrówki już nie będą takie straszne. Teraz możesz po zmroku zwiedzać zakątki ciemnych miejsc i cieszyć się naturą. Latarka nie przepuszcza wody, więc w razu deszczu nie przestanie spełniać swojej funkcji.
 
Dwa źródła światła
 
Taktyczna latarka LED ma wbudowane dwa źródła światła o różnym zastosowaniu. Główne oświetlenie 4 LED to jasny, biały i o dużym zasięgu blask, który oświetli Ci drogę na ok. 200 m. Można regulować jasność korzystając z trzech trybów.
 
Boczne źródło światła to kolejny tryb. Świeci jasnym i stałym strumieniem. Idealnie nada się na wędrówki wieczorami, ponieważ oświetlenie nie będzie oślepiać innych z naprzeciwka.
 
Na każde warunki
Latarka LED bardzo dobrze sprawdzi się podczas złych warunków pogodowych, ponieważ jest wodoodporna. Nie straszny jej deszcz czy śnieg. Należy pamiętać o tym, aby port ładowania był dobrze zasłonięty silikonowa nakładką. Dodatkowo sprzęt został specjalnie uszczelniony dla jeszcze większego bezpieczeństwa i żywotności.
Wysoka jakość podzespołów
Nasi producenci podzespołów latarki LED zadbali o każdy szczegół. Główną rolę pełni akumulator najwyższej jakości, który jest niezwykle istotnym elementem dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia. Wyróżnia się on nie tylko wysoką wydajnością, ale również długą żywotnością, niezawodnością i bezpieczeństwem użytkowania. Sprzęt tego typu jest zaprojektowany i wykonany z najwyższą starannością, wykorzystując najlepszej jakości materiały oraz najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu pozwoli to na efektywne przechowywanie i dostarczanie energii, gwarantując optymalne działanie urządzenia.
 
Dane techniczne:
- Ładowanie: Port USB
- Strumień świetlny: 1000 lumenów
- Liczba trybów: 4
- Typ diody: 4 x T6 i 1 x COB
- Zasilanie: Akumulator 18650 3.7 V
- Czas ładowania: ok. 3-4 godziny
- Czas pracy: 4-5 godzin
- Wymiary: 15cm x 6cm x 10cm
- Waga: ok. 160g
Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl