gąsior dama 5l w koszyku plastikowym | 640225

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

  • Do przechowywania płynów - pojemny 5 L gąsior idealnie sprawdzi się do fermentacji, jak i przechowywania domowych trunków
  • Szczelne zamknięcie - gąsior wyposażony jest w szczelny korek w drucianym oplocie umieszczonym na stałe na szyjce butli.
  • Do fermentacji - dokupując do gąsiora korek z otworem i rurkę fermentacyjną można prowadzić w nim fermentację wina, piwa czy miodu pitnego.
  • Poręczny uchwyt - rączka gąsiora ułatwi przelewanie jego zawartości oraz przenoszenie naczynia.
  • Plastikowy koszyczek -gąsior wyposażony jest w zdejmowany, plastikowy, żółty koszyczek zabezpieczający go przed potłuczeniem oraz stanowiący izolację butli od podłoża.

Gąsior o pojemności 5 L, przeznaczony jest zarówno do fermentacji win, piw, miodów pitnych, jak i do przechowywania już gotowych trunków czy soków. Szkło, z którego wykonany jest gąsior posiada wszelkie atesty zezwalające na kontakt z produktami spożywczymi zawierającymi alkohol. Jest to szkło termicznie niehartowane. Poręczny uchwyt znajdujący się przy szyjce butli ułatwia jej przenoszenie oraz nalewanie płynu np.: do kieliszków. Podstawa gąsiora zabezpieczona jest zdejmowanym, plastikowym koszyczkiem. W komplecie znajduje się szczelne, plastikowe zamknięcie korek - umieszczone w drucianym oplocie na stałe przymocowanym do szyjki butli.

 

Ø wew. 2,8 cm.

Pojemność gąsiora 5 L ± 8%.

Wysokość z zamknięciem 37,0 cm.

Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl