butelka na wino Bordeaux 8szt. 750ml BIAŁA

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

  • ​Wysoka jakość - butelki o pojemności 750 ml, wykonane z mocnego, przezroczystego szkła, posiadającego wszelkie atesty zezwalające na kontakt z produktami spożywczymi zawierającymi alkohol.
  • Profesjonalny kształt - butelki idealnie nadają się do przechowywania wina. Charakteryzują się znaczną wklęsłością dna, dzięki czemu ewentualny osad z wina pozostaje na dnie butelki.
  • Idealny prezent - domowe wino w takich butelkach z pewnością będzie nie tylko bardzo osobistym, ale również eleganckim i dobrze prezentującym się upominkiem. W naszej ofercie możesz również dokupić dedykowane etykiety, dzięki którym w elegancki sposób podpiszesz swoje trunki bądź wypiszesz na butelce krótkie życzenia dla obdarowywanej osoby!
  • Przyjazna dla środowiska - szklane butelki wielokrotnego użytku pozwolą Ci cieszyć się wyrobem domowych win bez obaw o zanieczyszczanie środowiska. Butelki można myć w zmywarce oraz płukać w celu dezynfekcji.
  • Dane techniczne - butelki sprzedawane w zgrzewkach po 8 szt., wewnętrzna średnica szyjki butelki: 18,3 mm, pojemność: 750 ml. Do butelek pasują korki: stożkowe lub walcowe o wymiarze 22x38 — przy wykorzystaniu korkownicy ręcznej, naturalny lub aglomerowany walcowy 24x38 - przy wykorzystaniu korkownicy ramiennej, a także korki stożkowe 21x16 lub 23x18 - do krótkiego leżakowania. Uwaga! Butelki sprzedawane bez korków!

Zestaw 8 butelek na wino o pojemności 750 ml, wykonanych z wysokiej jakości, solidnego, przezroczystego szkła. Materiał, z którego wykonane są butelki, posiada wszelkie atesty zezwalające na kontakt z produktami spożywczymi zawierającymi alkohol. Produkt można myć w zmywarce. Przed zlaniem wina do butelek zaleca się poddać je dezynfekcji. Dzięki znacznej wklęsłości dna idealnie sprawdzą się do przechowywania domowych win, ułatwiając pozostanie ewentualnego osadu na dnie butelki. Wewnętrzna średnica szyjki butelki wynosi 18,3 mm. Do butelek idealnie pasują więc następujące korki — przy wykorzystaniu korkownicy ręcznej: stożkowe i walcowe o wymiarze 22×38, przy wykorzystaniu korkownicy ramiennej: naturalne i aglomerowane walcowe o wymiarze 24×38, a także korki stożkowe o wymiarze 21×16 lub 23×18, polecane do krótkiego leżakowania. Uwaga! Butelki sprzedawane bez korków!

Wymiary:

- butelka:

  Ø wew. szyjki 1,7 cm

  Ø zew. 7,5 cm

  wysokość 29,2 cm

- zgrzewka:

  długość 29,6 cm

  szerokość 14,6 cm

  wysokość 29,2 cm.

Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl