beczka na kiszonki 130l niebieska | BEKP130N

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Beczka plastikowa z zakręcaną pokrywą, do kiszenia kapusty lub ogórków.

 

Bardzo duża, niebieska, plastikowa beczka o pojemności 130 L posiada pokrywę i idealnie sprawdzi się do przygotowywania domowych kiszonek np. kapusty lub ogórków. Świetnie posłuży również jako elegancki pojemnik na deszczówkę.

 

  • Idealna do kiszenia - bardzo duża, beczka o pojemności 130 L, posiada czarną pokrywę i idealnie nadaje się do przygotowywania zimowych kiszonek np. kapusty lub ogórków.
  • Nie tylko do kiszenia - beczka będzie Ci służyć również jako pojemnik na deszczówkę lub do transportowania różnych produktów.
  • Wygoda korzystania - szeroka średnica beczki ułatwia jej czyszczenie i pozwala na łatwe umieszczanie i wyjmowanie z niej przedmiotów.
  • Wysoka jakość - trwałość i wytrzymałość plastikowego materiału HDPE, a także estetyczne wykonanie sprawia, że beczka będzie z powodzeniem służyć Ci przez długi czas
  • Bezpieczeństwo - produkt w całości wykonany jest z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

 

 

 

Uniwersalna, duża, niebieska, plastikowa beczka o pojemności 130 L, zamykana czarną pokrywą, sprawdzi się zarówno podczas przygotowywania kiszonej kapusty, jak i ogórków. Ze względu na jej wymiary wykorzystasz ją również jako pojemnik do zbierania deszczówki lub do przechowywania i transportowania w pionie różnych produktów. Jej estetyczne wykonanie, trwałość oraz wytrzymałość materiału HDPE sprawia, że posłuży Ci ona przez długi czas. Szeroka średnica beczki pozwala na łatwe i bezproblemowe jej czyszczenie. Niebieski kolor zapewnia elegancki design dzięki, któremu beczka pięknie zaprezentuje się w przydomowej spiżarni, czy ogrodzie. Beczka w całości wykonana jest z tworzyw dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Przed użyciem beczkę należy dwukrotnie umyć wodą z płynem do mycia naczyń!

 

Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl