Blender na baterie zabawka do kuchni AGD ZA2492

Blender na baterie zabawka do kuchni AGD ZA2492
Blender na baterie zabawka do kuchni AGD ZA2492

Blender na baterie to niezbędne urządzenie w każdej kuchni, pomoże w przygotowaniu koktajlu, zupy, napoju dla lali i misiów.
Zabawki imitujące urządzenia z życia codziennego, pozwalają dzieciom na naukę i poznawanie pewnych czynności poprzez zabawę. W kuchni wytrawnej małej gospodyni, małego gospodarza nie może zabraknąć miksera. Dzięki niemu, dziecko może przygotować wiele pysznych potraw i koktajli dla swoich milusińskich, lalek, misiów.

Zabawka w całości wykonana jest z plastiku, po włączeniu jej wewnątrz dzbanka pracuje mikser, wydający charakterystyczny dźwięk miksowania.

Wymiar zabawki:
- 20 x 14 x 10 cm
Zabawka rozwija wyobraźnię dziecka i zachęca do zainteresowania się gotowaniem, przyrządzaniem posiłków oraz uczy pomagać innym w pracach domowych.
W naszej ofercie z tej linii znajdziecie  Państwo także czajnik, toster, mikser, ekspres do kawy, mikrofalówka, pralka, żelazko, komplet małego AGD niezbędnego w każdej kuchni.

 

Czajnik para światło dźwięk ZA2640

Czajnik para światło dźwięk  ZA2640
Czajnik para światło dźwięk ZA2640

Po naciśnięciu przycisku na rączce czajnika zaświeca się lampka i słychać odgłosy bulgoczącej gotującej się wody oraz gwizdającego gwizdka. Jeśli przechylimy czajnik do przodu usłyszymy natomiast odgłos lejącej się wody. Dodatkową atrakcją jest również para buchająca z czajniczka. Wystarczy wlać wodę do pojemniczka znajdującego się pod pokrywką i przycisnąć dłużej przycisk na rączce.

domek/namiot CUKIERNIA ZA2545

domek/namiot CUKIERNIA ZA2545
domek/namiot CUKIERNIA ZA2545

Ogrodowy Namiot Cukiernia zapewni dzieciom mnóstwo fantastycznej i pomysłowej zabawy. Zestaw jest bardzo dokładnie i starannie wykonany, w kolorowych estetycznych barwach. Jak widać na zdjęciu jest śliczny. Do rozłożenia domu potrzebny jest stelaż oraz poszycie domku. Domek posiada dwa wejścia, grafikę sklepu. Dach, ściany wykonane są z tworzywa Poliester, dzięki czemu jest odporny na lekki deszcz i łatwo się czyści. Domek można ustawić w ogrodzie, lub pokoju dziecka, gdzie będzie mogło się bawić do woli w sklep i domek.

 

Horst - hurtownia wielobranżowa
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl